top of page

ISPM15 Isıl İşlem Fırınlarının yapımında mühendislik bilgileri çerçevesinde özellikle yalıtım, statik ve ergonomi konularında kaliteli üretim yapılmaktadır. Fırınlar uzman imalat ekiplerimiz tarafından tesislerimizde üretilmekte ve işyerinize nakil edildikten sonra deneyimli montaj ekibimiz tarafından en kısa sürede kurulmaktadır. Fırını oluşturan;

 

  • Fırın Odası

  • Kapı

  • Isıtıcı (Elektrikli, Katı Yakıtlı veya Doğalgazlı Sıcak Hava Kazanı)

  • Salyangoz Fanı

  • Hava Kanalları

  • Kontrol ünitesi

gibi ekipmanlarının tamamını kendi bünyesinde üreten, bu konuda alanında tek olan firmayız.

Bu nedenle, satış sonrası hizmetlerde de (servis, yedek parça) en hızlı ve en kaliteli hizmeti veren firmayız.

YENİ ÜRÜNÜMÜZ

ECO 15 / EKSPRES MİNİ VE ECO 15 / EKSPRES (TAK&ÇALIŞTIR)

Bu fırın modelimiz herhangi bir kurulum gerektirmeden, tır üstünde firmanıza gönderilmektedir. Fırın odasının içinde kazan ve otomasyon panosu monte edilmiş vaziyette gönderilmektedir. Dolayısı ile ilave bir kazan odasına, kontrol odasına gerek kalmamaktadır. Sadece fırın panosuna gerekli güçte elektrik kablosunun çekilmesi gerekir. Teslim süresi yaklaşık 10 gündür. 

2016 yılında AR-GE sonucu geliştirmiş olduğumuz elektrikli ISPM15 Isıl İşlem Fırınlarımız da çok pratik ve ekonomiktir. Bu fırınlar AYG-ESHK Elektrikli Sıcak Hava kazanlarımız (50 KW/H, 75 KW/H, 100 KW/H) ile ısıtılmaktadır.

Elektrikli sistem oldukça ekonomiktir. Ayrıca elektrik temiz enerji olduğundan, baca, filtre gibi ekipmanlara ihtiyacınız olmamaktadır. Baca dumanı olmadığından özellikle yerleşim yerlerine yakın olan elektrikli ISPM15 ısıl işlem fırınlarımız sorunsuz olup, ısıl işlem devam ederken katı yakıtlı kazanlardaki gibi kazanı sürekli besleme zorunluluğu da ortadan kalmaktadır.

MODELLER

* Paletlerin 80x120 cm ölçülerinde olduğu ve iç içe istif edildiği kabul edilmiştir. Fırın ölçüleri içten içedir. TAK&ÇALIŞTIR fırınlarında ise ölçüler dıştan dışadır.

bottom of page