top of page

ECOKILN, maliyet etkin rekabetçi bir @ygen markası olup, Aygen Mekatronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. üretim tesislerinde üretilmekte ve müşteriye demonte halinde gönderilmektedir yani ECOKILN markalı fırınlarımız, montaj yerinde civatalı bağlantı değil de kaynaklı birleştirme ile montajı yapılmaktadır.


Fırınımızda benzerlerine kıyasla yüksek yerli malzeme kullanım oranı ile yurtiçi katma değeri artırılmış, bu sayede dövize endeksli fiyat artışlarının önüne geçilerek hem fiyat avantajı sağlanmış hem de tedarik zincirimiz içinde yer alan yerli ekosistemimiz daha fazla desteklenmiştir.


Fırınımızı, ömür devri süresince bakım, idame, yedek parça gibi tüm lojistik süreçlerin desteklendiği @ygen ürün ve hizmet garantisi altında sizlerle buluşturmaktan mutluluk duymaktayız.

Özellikle Türkiye'de fiyatların olağanüstü arttığı bu dönemde ISPM15 Isıl İşlem Fırını yaptırmayı düşünen müşterilerimize ECOKILN markamız iyi bir çözüm olacaktır.

Firmamız üretmiş olduğu ürünlerde rakiplerinden farklı olarak vantilatörden, otomasyona kadar hemen hemen tüm parçaları kendisi imal etmektedir. Böylelikle her zaman bol yedek parça temini ve hızlı servis ile benzersizdir. 1500 m² kapalı üretim alanına sahip, uzman ve tecrübeli personeli ile kısa sürede ve stoktan teslim yine firmamıza özgüdür. 

"Müşteri her zaman haklıdır" prensibi ile hareket eden firmamız, gelişen teknolojiyi takip ederek, bu gelişmeleri AR-GE çalışmaları ile ürünlerine tatbik etmekte ve sürekli kendisini geliştirmektedir. Firmamız güveniniz sayesinde büyümekte ve gelişmektedir.

ECOKILN markamız şu anda sadece ISPM15 Isıl İşlem Fırınları üretmektedir.

bottom of page